1. Провідник активною довжиною 15 см рухається зі швидкістю 10 м/с перпендикулярно до ліній

індукції однорідного магнітного поля з індукцією 2 Тл. Яка сила струму виникає в провіднику, якщо його замкнути накоротко? Опір провідника 0,5 Ом.

Ответы на вопрос

Отвечает Юзыхович Егор.
E=B*V*L
I=E/R=B*V*L/R=2*10*0,15/0,5=6 A