Яку кількість теплоти потрібно витратити,щоб 2 кг води,узятої за температури 10 С,перетворити на

пару за температури 100 С?

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Денис.
1)
Нагреваем воду:
Q₁ = c*m*(t₂-t₁) = 4200*2(100-10) = 756 000 Дж    или   0,756 МДж

2)
Испаряем воду:
Q₂ = m*L = 2*22,6*10⁵ = 4 520 000  Дж      или   4,52 МДж


3)
Затраченное количество теплоты:
Q = Q₁+Q₂=0,756 + 4,52 ≈ 5,3 МДж