Барометр тау дың етегіндегі қысымның 760мм сын . Бағанына,ал оның ұшар басындағы қысым 722мм

сын.Бағанына тең екенін көрсетеді. Таудың биіктігі қандай?

Ответы на вопрос

Отвечает Нечипоренко Матвей.
Фор:∆Р=Р1-Р2
ответ:h=760-722=38
38*12=460