ПОМОГИТЕ РЕШИТЬ, ПОЖАЛУЙСТА: 1. Крапля дощу, яка несла позитивний електричний заряд 5q, з"єдналася

з краплею дощу, яка несла негативний електричний заряд - 3q. Яким став загальний заряд краплі? 2. Дві хмари, розмірами яких для спрощення можна знехтувати, взаємодіють з силою F = 9 х 10^4 Н. Визначити заряд однієї з хмар, якщо заряд другої хмари q2 = 25 Кл, а відстань між ними r = 5 км.

Ответы на вопрос

Отвечает Белка Кирилл.
1) Руководствуемся законом сохранения электрических зарядов Q=(q1+q2)/2=(5q-3*q)/2=q
2) F=k*q1*q2/R^2
q1=F*R^2/k*q2=9*10^4*(5*10^3)^2/9*10^9*25=10 Кл