Ребята очень срочно , помогите пожалуйста !!! Для рівномірного переміщення навантажених саней по

снігу прикладають силу 25 Н. Визначити коефіцієнт тертя полозів саней об сніг, якщо їхня вага 500 Н

Ответы на вопрос

Отвечает Маслов Владислав.
N=mg=500; F= 25 Н;
Fтр=F; Fтр=μmg = μN ⇒ F=μΝ
μ=F/Ν=25/500=0.05