Помогите пожалуйста срочно!!!!!!Тіло масою 400г рухається прямолінійно під дією сили 0,6Н. Яку

початкову швидкість мало тіло, якщо за 5с набуло швидкості 10м/с?

Ответы на вопрос

Отвечает Винокур Олексій.
F*t=m*(v1-v0)
v0=v1-F*t/m=10-0,6*5/0,4 м/с = 2,5 м/с