Який об'єм мають стінки сталевого сейфа, якщо пустий сейф тисне на підлогу із силою 1170 Н?


Ответы на вопрос

Отвечает Любых Дмитрий.
F=mg
m=F÷g =1170÷10=117
P=m÷v
V=P(плотность стали)÷m