швидкість поїзда 72 км/год. скільки повних обертів за 1хв роблять колеса локомотиви, радіус яких

1,2 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Аширова Риана.
За одну хвилину потяг проходить S = v*t = 20 * 60 = 1200 м
За один оберт - L = 2 * pi * R
Отже за хвилину колеса роблять n = S/L = v*t/2*pi*R = 160 обертів