Який тиск у камері велосипеда ,якщо під час накачування у неї повітря ручним насосом на його

поршень із площею 4см(в квадраті) діє сила 40Н? Поршень рухається рівномірно.

Ответы на вопрос

Отвечает Дробина Александра.
Дано:
S= 4 см²
F=40 H
Знайти: р-?
р= F / S= 40÷ 0.0004= 100 000 Па.