будь ласка терміново допоможітьдва автомобіль відстань між якими 200 м починають рух назустріч один

одному зі стану спокою із прискоренням 0,4 м/с в квадраті і 0, 6 м /с в квадраті. Через який час і де вони зустрінуться?

Ответы на вопрос

Отвечает Сотниченко Юлия.
Если конечно я правильно поняла МОВУ то

1) X= Xo+Vox*t+аx*t²/2
2)X1=a1*t²/2=0,4*t²/2
X2=200-0,6*t²/2

в момент встречи
0,2*t²=200-0,3*t²
0,5*t²=200
t²=400
t=20 с    
проверка  X1(20)=0,2*400=80 м
X2=200-0,3*400=80 м
Значит решение верное