З якою силою тяжіння притягується до землі тіло ,масою 60 кг? Яку массу має тіло якщо його сила

тяжіння становить 300 ньютонів

Ответы на вопрос

Отвечает Пиджакова Лера.
1) Fтяж=g*m; Fтяж=10*60=600 Н
2) Fтяж=g*m; m=Fтяж:g; m=300:10=30 кг