Літак описав петлю Несторова радіусом 200м,рухаючись з швидкістю 360 км/год. Знайти доцентрове

прискорення літака.

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Елизавета.
A=v^2/R
360km/ч=100м/c
a=100*100/200=50м/c^2