Тіло піднімають похилою площиною прикладаючи силу 100н визначити масу тіла якщо довжина похилої

площини 4м висота 1м а коефіцієнт корисної дії становить 80%

Ответы на вопрос

Отвечает Бильдюк Артем.
Кпд=m*g*h/F*L
m=кпд*F*L/g*h=0,8*100*4/10*1=32 кг