Массасы 100 кг дене 10 м биіктіктен биіктігі 3 м үйдің төбесіне құлап түсті.Ауырлық күшінің істеген

жұмысы қандай?

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Ксюша.
M=100кг
h=10м
h=3м
A=?
A=F×S S=h
F=mg
g=10Н/кг
F=100кг×10Н/кг=1000Н
A=1000Н×10м=10000Дж
А=1000Н×3м=3000Дж