У зварювальному цеху є 40 балонів ацетилену (С2Н2) об'ємом 40 дм³ кожен. Усі вони увімкнуті в

загальну магістраль. Після 12 год безперервної роботи тиск у всіх балонах знизився з 1,3*10в 7 степені до 0,7*10в 7степені Па. Визначте витрату ацетилену, якщо температура в цеху залишалася незмінною і дорівнювала 32°С.? Допоможіть будь-ласка...

Ответы на вопрос

Отвечает Екимов Илья.
PV=(M/Mr)*RT
M1=p1*V*Mr/(R*T)
M2=p2*V*Mr/(R*T)
M1-M2=(p1-p2)*V*Mr/(R*T)=(1,3*10^7-0,7*10^7)*(40*40*10^(-3))*(2*12+2*2)*10^(-3)/(8,31*(32+273)) кг=106,05 кг ~ 106 кг