Колденен кимасынын ауданы 1мм2,узындыгы 24.2м константан сымнан жасалган электр пешинин кыздыру

элементинин кедергисин аныктандар

Ответы на вопрос

Отвечает Зозуля Дарья.
Р =0,5*10^-8 Ом*м; S=10^-6 м2;L=24,2 м: R=pL /S=0,5*10^-8*24,2/10^-6=12,1*10^-2=0,121 Ом