Помогите,мне на завтра нужно 1.Під дією якої сили стальний брусок буде рухатись рівномірно по

льоду? Маса бруска 16 кг,коефіцієнт тертя 0,02 2.Яка сила тяги вантажу масою 260 кг,якщо він за 4с змінив швидкість з 4м/с до 6м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Митин Александр.
1. F+Fтр = 0, значит F=-Fтр. Найдем силу трения:
Fтр=мN; N=-mg=-16кг × 10 м/с² = -160Н.
Fтр= 0,02 × (-160Н) = -3,2Н, следовательно F=3,2Н

2. Сначала ищем ускорение по формуле
a = (V-Vo) / t = (6м/с - 4м/с)/10с = 0,2 м/с²
Затем, по 2 закону Ньютона:
F=ma=0,2 м/с² × 260 кг = 52Н