Яка середня швидкість руху літака на всьому шляху якщо він спочатку пролетів 1440 км за 2 год а

потім ще 660 км за 1 год

Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Злата.
S1=1440 км. t1= 2 год. s2= 660 км. t2= 1 год. vср-?vср=(s1+s2)/(t1+t2)= (1440+660)/(2+1)= 700 км/год