За який час автобус, рухаючись із стану спокою з прискоренням 0,6 м/с(квадратні) пройде 30 м?


Ответы на вопрос

Отвечает Коліда Софія.
L=at^2/2; t=√2l/a=√2*30м/0,6м/с^2=10 cВідповідь: 10 секунд
^2-квадрат√-корень