По провіднику , до кінців якого прикладено напругу 12 В , за 2 хв прийшов заряд 12 Кл Знайдіть опір

провідника .

Ответы на вопрос

Отвечает Павлюк Руслан.
I=Q/t=U/R
R=U*t/Q=12*120/12=120ом - это ответ