Визначте ККД (коефіцієнт корисної дії) нерухомого блока, за допомогою якого піднімають вантаж масою

25 кг, прикладаючи силу 0,27 кН

Ответы на вопрос

Отвечает Евтух Гриша.
Η = А полезная / А затраченная * 100 % 

А полезная = m * g * h = 25 * 10 = 250 Дж  
А затраченная = F * h = 0,27 кДж = 270 Дж  

η = 250 / 270 = 0,9259 * 100 = 92,59 %