Пожалуйста )) Вантаж масою 400 г здійснює коливання на пружині жорсткістю 160 Н/м. Амплітуда

коливань дорівнює 5 см. Знайдіть найбільшу швидкість вантажу.

Ответы на вопрос

Отвечает Исламбаева Гулнур.

m=0.4 кг      k=160 Н/м     А=0,05 м    v=?

Еп=Ек

k*A²/2=m*v²/2

v=A*√(k/m)=0.05*√(160/0.4)=1 м/с

==================