1. Першу половину шляху автомобіль проїхав зі швидкістю 60 км/год, а 2 половина- 40км/год. Яка

середня швидкість автомобіля на всьму шляху?2. У шахту впав камінь. Людина почула звук черех 6с. після падіння. Знайти глибину шахти Vзв-332 м/с3. Гусеничний трактор маэ швиддкысть 2 м/с. Яку швидкысть выдносно землы мають нижны ы верхны траки його гусенець?

Ответы на вопрос

Отвечает Фатьянов Денис.
1)
V(средняя) =  2*120*40/120+40 = 9600/160 = 60(км/год)
2) Не понимаю, что написано 
3) Не понимаю, что написано