Автокөлік радиусы 100 м айналма жолмен 54 км/сағ жылдамдықпен қозғалады. Автокөліктің центрге

тартқыш үдеуін табыңдар

Ответы на вопрос

Отвечает Меркулова Алёна.
Берілді:
R = 100 м
V = 54 км/сағ = 15 м/с
___________
a - ?
Жеделдету:
a = V2 / R = 152 / 100 = 225/100 = 2,25 м/с²