Електричний струм у лампі що горіла протягом 6 годин виконав роботу 2 Мдж лампа працювала під

напругою 220в знайдіть її опір

Ответы на вопрос

Отвечает Выбрык Константин.

Для знаходження опору (R) лампи, ви можете використовувати закон Джоуля-Ленца, який говорить, що робота (W) струму, що протікає через резистор (лампу), дорівнює електричній енергії, витраченій на нагрівання лампи. Формула для цього виглядає так:

W = Q = V * I * t

де:

W - робота (в Джоулях)

Q - електрична енергія (в Джоулях)

V - напруга (в вольтах)

I - сила струму (в амперах)

t - час (в секундах)

У вашому випадку:

Q = 2 Мдж (що дорівнює 2000000 Дж)

V = 220 В

t = 6 годин = 6 * 3600 секунд (оскільки 1 година = 3600 секунд)

Тепер ми можемо підставити ці значення у формулу і вирішити її щодо опору (R):

2000000 Дж = 220 В * I * (6 * 3600 сек)

Спростимо це рівняння:

2000000 = 220 * I * 21600

Поділимо обидві сторони на (220 * 21600), щоб знайти силу струму (I):

I = 2000000 / (220 * 21600) ≈ 0.0417 A

Отже, сила струму, що протікає через лампу, приблизно дорівнює 0.0417 Ампера. Тепер ми можемо використовувати закон Ома (V = I * R) для знаходження опору:

220 В = 0.0417 А * R

R = 220 В / 0.0417 А ≈ 5274.21 Ом

Отже, опір лампи приблизно дорівнює 5274.21 Ом.Ответ:

Объяснение: