Бєць Шеллі йшла по пустелі 15 хвилин та подолала шлях 2.7км. З якою швидкістю рухалася Шеллі?


Ответы на вопрос

Отвечает Харюков Антон.

Ответ:

3м/с

Объяснение:

Дано:

t=15хв=900с

s=2,7км=2700м

========

v-?

v=s/t=2700/900=3м/с