Яку жорсткість має пружина на якій кулька масою 150г здійснює 250 коливань за 2.5 хв? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Менёк Василина.

Ответ:

16,43Н/м

Объяснение:

Дано:

m=150г=0,15кг

N=250

t=2,5хв=150с

======

k-?

T=t/N

T=2π√(m/k)=>

k=m*((2πN)/t)²=0,15*((2*3,14*250)/150)²=16,43Н/м