Задача. Автомобіль проїхав 500 км. Відомо, що першу половину всього шляху він рухався зі

швидкістю 100 км/год, а другу половину шляху проїхав на 30 хв швидше. Якою була швидкість руху автомобіля на другій ділянці шляху? Рух автомобіля вважайте рівномірним.

Ответы на вопрос

Отвечает Сундеева Аня.

Ответ:

125 км/год.

Объяснение:

Перша половина шляху, яку автомобіль проїхав зі швидкістю 100 км/год, складає 500/2 = 250 км.

Друга половина шляху складає також 250 км.

За час T, який потрібний для проїзду першої половини шляху, відстань дорівнює швидкості, помноженій на час: 250 = 100*T.

Отже, T = 250/100 = 2,5 години.

Згідно умови, другу половину шляху автомобіль проїхав на 30 хвилин (0,5 години) швидше, ніж першу половину.

Тому, час для другої половини шляху становить 2,5 - 0,5 = 2 години.

Відстань для другої половини шляху дорівнює швидкості, помноженій на час: 250 = V * 2.

Отже, швидкість для другої ділянки шляху дорівнює 250 / 2 = 125 км/год.

Думаю понятно написала