Жаттығу 3.1 1. Суреттерде (3.10 және 3.11) көрсетілген мысалдарға карап, өзара әрекеттесу құбылысын

сипаттаңдар. 2. Массалардың төменде берілген мәндерін килограмм аркылы өрнектендер: шыбынның қанаты 0,00005 г; теннис добы 2,5 г, футбол добы 400 г; автомобиль 1,45 т. 3. Дене 100 г; 50 г; 10 г; 1 г жүктер жиынтығымен теңестірілген. Дененің массасы қандай? 4. Алақандарыңа қандай да бір денені салып, оның мас- сасын бағалаңдар, сонан соң оны таразыға тартып өлшеп, қаншаға қателескендеріңді тексеріңдер. 5. Роликті коньки киген екі бала бір-бірінен кері итеріліп, қарама-қарсы жаққа қарай сәйкес 3 м/с және 4 м/с жылдамдықпен сырғанап кетті. Бірінші баланың массасы 40 кг. Екінші баланың массасы неге тең?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ляшко Артьом.

Ответ:

1)инерция құбылысы

2)0.00005г=0.0000005кг,2.5г=0.0025кг,400г=0.4кг,1.45т=1450кг

3)100+50+10+1=161 жбы:(0.161кг)

Әрі қарай блмеймн

Отвечает Филатова Алина.

Ответ: 5 сұрақ жауабы

м1=40 кг

v1=3 м/с

v2=4 м/с

м2=?

Объяснение:

м2=м1×v1÷v2

M2= 40×3÷4=30 кг

м2=30 кг