Що я? Якщо помножити мене на 26 і додати 64, результат буде 1000


Ответы на вопрос

Отвечает Улыбина Виктория.

Відповідь:

число 36

Пояснення:

будемо вважати, що початкове число це х. тоді, складемо рівняння і розв'яжемо його:

х·26+64=1000

х·26=1000-64

х·26=936

х=936:26

х=36