Постав букву П",якщо число парне, і "Н" - якщо непарне. а) додати два парних числа ? б)додати три

парних числа ? в) додати два непарних числа ? г)помножити два парних числа ? д) помножити два непарних числа?

Ответы на вопрос

Отвечает Смаглюк Маша.

Ответ:

а) П (наприклад 2+2=4)

б) П (2+2+2=6)

в) П (3+3=6)

г) П (2×2=4)

д) Н (3×3=9)