Через спіраль лампи розжарення тече струм 2А під якою напругою працює лампа, якщо за 1,5 хв

електричне поле в нитці лампи виконує роботу 0,72кДж?​

Ответы на вопрос

Отвечает Рогов Никита.

Ответ:

Объяснение:

мощность

N=A/t

напряжение

U=N / I = A / (I*t)=720 / (2*90)= 4 Вольта