Два конденсатори, ємності яких відповідно дорівнюють 2 мкФ та 4 мкФ, з‘єднані послідовно та

під‘єднанні до джерела струму 12 В. Визначте напругу на кожному конденсаторі.

Ответы на вопрос

Отвечает Ивлеева Маша.

Ответ:

C=2*4/(2+4)= 4/3 мкФ

q=u*C=12*4/3=16 Кл

U1=16/2=8B, U2=16/4=4B