Визначте вагу вантажу масою 200 кг під час його підйому з прискоренням 1,5 м/с²


Ответы на вопрос

Отвечает Вахитов Влад.
M= 200кг, a= 1,5м/c², g=9,8м/c².P-?P=m(g+a).

P=200*(9,8+1,5)= 2260 Н.