Дві невеликі кульки, які мають однаковий за модулем заряд 8 нКл, притягуються з силою 10° Н. На

якій відстані розміщені кульки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Книжников Костя.

Ответ:

Объяснение:

F=(k*q^2)/r^2

r=q√k/F=8*10^(-9)*√9*10^9/10=24*10^(-5)м