5.Електроплитку з ніхромовою спіраллю, опір якої становить 22 Ом вмикають у мережу 220В.

Обчисліть кількість теплоти, яка виділиться за 10 хв роботи:

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Настя.

Q=IUt=U^2t/R=220^2×10/22=22000Дж=22кДж