Знайдіть густину речовини з якої виготовлено кубик з ребром 20см якщо його вага 216H​


Ответы на вопрос

Отвечает Виноградова Алиса.

P=mg=ρVg=ρ*a³*g

ρ=P/(a³*g)

ρ=216/(0,2³*10)=2 700 (кг/м³)

Алюминий или мрамор.