Яку силу потрібно прикласти до вагона, який стоїть на рейках, щоб вагон почав рухатись

рівнопрескорено і за час 28 с пройшов шлях 10.8 км? Маса вагона становить 17 т. Під час руху на вагон діє сила тертя, яка дорівнює 0.04 від діючої на нього сили тяжіння.​

Ответы на вопрос

Отвечает Фарафонов Саша.

Ответ:

6827,88 Н

Объяснение:

Уравнение движения (без трения)

x(t)=0,5at^2\\t=1*60*60+28=3628 c\\10800=0,5*a*(3628)^2\\a=\frac{10800}{0,5*3628^2}\\a=0,00164

нашли ускорение a=0,00164 м/с^2

сила "толкания" без трения равна F=ma;

F1=17000*0,00164=27,88 Н

сила трения равна F2=0,04mg;

F2=6800 Н

общая сила равна F=F1+F2;

F=6827,88 Н