Яка висота рівня гасу в правому коліні сполученої посудині, якщо висота рівня води в лівому коліні

дорівнює 40 см ( густина води 1000 кг/м3, гасу - 800 кг/м3). 2. Порівняти тиск на горизонтальну поверхню двох тіл які мають одна-кову площу основи, якщо вага першого тіла дорівнює 1,5 Н,а другого 3Н. 3. Яка густина рідини, якщо при повному зануренні в неї бетонної пли-ти довжиною 1,5 м, шириною 50 см, заввишки 20 см, на неї діє сила Архімеда 1,51 кН? 4. Визначити тиск морської води на дно посудини, якщо рівень рідини в ній 80 см (густина води 10000 кг/м3). Помогите, контрольная

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Павел.

Ответ:

ρ1=1000 кг/м3    ρ2=800 кг/м3    h2/h1=?

===

p1=p2

ρ1*g*h1=ρ2*g*h2

h2/h1=ρ1/ρ2=1000/800=1.25

Объяснение: