Ствол міномета розміщений під кутом 68 градусів до горизонтальної поверхні.Швидкість вильоту міни

325 м/с.Яку відстань пролетить міна, на яку максимальну висоту підніметься над поверхнею землі та який час перебуватиме в польоті?

Ответы на вопрос

Отвечает Павлюк Ваня.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

α = 68°

V₀ = 325 м/с

____________

L - ?

H - ?

t - ?

1)

Расстояние:

L = V₀²·sin² (2·a) /g

L = 325²·sin (2·68°) / 10 ≈ 325²·0,695 / 10 ≈ 7 300 М

2)

Максимальная высота:

H = V₀²·sin α / (2·g) = 325²·0,695 / (2·10) ≈ 3 700 м

3)

Время полета:

t = 2·V·sin α / g = 2·325·0,695 / 10 ≈ 45 c