ДПОМОЖІТЬ ІЗ ТЕСТАМИ 1 Тиск позначають літероюА. Р Б. F B. S Г. р2 Виштовхувальну силу обчислюють

за формулоюA. F=ρgV Б. F=ρgh B. p=ρgh Г. F=p∙S3 Атмосферний тиск вимірює такий приладА. манометр Б. барометр В. альтиметр Г. динамометр4 Тиск рідин залежить від їхА. густини і глибини В. глибини і температуриБ. маси і об’єму Г. густини і об’єму5 Нормальним вважають атмосферний тиск рівнийА. 101,3 кПа В. 760 см.рт.ст.Б. 76 мм.рт.ст. Г. 1013 Па6 Визначити тиск води на глибині 2,4 м (ρ води =1000кг/м 3 )7 Вага води, витіснена судном при зануренні до ватерлінії цеА. вантажопідйомність В. підіймальна силаБ. осадка Г. водотоннажність8 В роботі шлюзів використано законА. Паскаля В. сполучених посудинБ. Архімеда Г. Ньютона9 Малий поршень гідравлічного преса під дією сили 500 Нопустився на 15 см, а великий піднявся на 5 см. Яка сила діє на великийпоршень?10 Чи справджується закон Паскаля в умовах невагомості? Поясніть.11 Гумова кулька наповнена гелієм піднімається вгору. Як змінюєтьсяїї об’єм?12 Яка маса шматка міді, якщо у воді на нього діє виштовхувальна сила10 Н? Густина міді 8900 кг/м 3 .

Ответы на вопрос

Отвечает Юдина Мария.

Ответ:

1.Р

2.А)

3.Б)барометр

4.А)плотности и глубины

5.В)760мм.рт.ст

6.Чтобы найти давление нужно применить формулу: Р=рgh

Дано:  

g=10 Н/кг

h=2 м

р(то есть плотность)=1000кг/м³

Решение:

Р=р(плотность то есть) gh

Р= 1000кг/м³·10Н/кг·2,4м= 24000Па

7.Г. водоизмещение

8.Б)Архимеда

9.F₁=500H

h₁=15cm

h₂=5cm

F₂=?

Решение:

F₂=(F₁*h₁)/h₂

F₂=(500*15)/5=7500/5=1500H=1.5kH

10.нет,так как закон Паскаля утверждает, что внешнее давление передается в любую точку жидкости или газа и эта способность к передаче давления связана с характером движения молекул, но никак не связана с понятием веса, то закон Паскаля будет выполняться и в состоянии невесомости.

11.объём увеличится

12.F=pgV

V=F/pg

V=10/10*8900=1/8900

m=Vp

m=(1/8900)*8900=1кг

Удачи!