Срочно! Напруга на резисторі дорівнює 36 В, а сила струму через нього 1,8 А. Якою буде сила

струму, якщо напругу зменшити до 24 В ? . Запишіть дано та розвязання

Ответы на вопрос

Отвечает Рибчак Анжеліка.

Дано:

U1= 24 В    

I1= 1,8 A      

U2= 36 В      

I2- ?

Решение:

U2= I2*R

U1= I1*R

U2/U1= I2/I1

I2= I1*U2/U1= 1,8 А*36 В/24 В=1,8*9/6= 2,7 А

                                                                                 Ответ: 2,7 А