Хлопчик масою 50 кг біжить мостом зі швидкістю 3 м/с Знайдіть кінетичну енергію хлопчика


Ответы на вопрос

Отвечает Волков Дима.

Ответ:

Объяснение:

Е Кин=0,5m*V^2=0,5*50*9=225 Дж