Плечі важеля 38см і 1,14м.На довге плече важеля діє сила 42H.Яка сила повинна діяти на коротке

плече, щоб важіль перебував у рівновазі. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Грицай Ника.

Ответ: 126Н

Объяснение: F1*l1=F2*l2;

F1=F2*l2/l1=42*1,14/0,38=126Н