Чому дорівнює ККД, якщо корисна робота 4500Дж, а повна робота 9кДж?​


Ответы на вопрос

Отвечает Горяйнова Вика.

Ответ:

50%

Объяснение:

n= Аполезная/Азатраченная=4500/9000=1/2 = 0.5=50%