Терміново 50 балів!!!! Лід масою m = 1 кг, що мав температуру Т = 250 К, був послідовно

перетворений у воду, а потім при атмосферному тиску – в пару. Чому дорівнює зміна ентропії S при кожному з цих процесів? Питома теплоємність льоду сл = 2,1 кДж/(кгК), питома теплота плавлення льоду  = 335 кДж/кг, питома теплоємність води св = 4,19 кДж/(кгК), питома теплота пароутворення води r = 2,26 МДж/кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Селезнёв Данила.

Ответ:

ΔS=2718 Дж/К

Объяснение:

ΔS=ΔS₁+ΔS₂+ΔS₃+ΔS₄

ΔS₁=²⁷³₂₅₀∫ Cр(лед)/ТdT=1*2.1*10³*ln(250/273)  =185 Дж/К

ΔS₂=ΔНпл/Т пл=1*335*10³/273=1227 Дж/К

ΔS₃=³⁷³₂₇₃∫ Cр(ж)/ТdT=1*4.19*10³*ln(373/273)  =1300 Дж/К

ΔS₄=ΔНкип/Ткип=1*2,26*10³/373=6 Дж/К

ΔS=185+1227+1300+6=2718 Дж/К