Лід масою m= 1 кг, що мав температуру Т=250 К, був послідовно перстворений у воду, а потім при

атмосферному в пару. Чому дорівнюе зміна снтропі S при кожному з цих процесів? Питома теплоемність льоду с=2,1 плавления льоду 335 кДж/кг питома теплосмність води с= 4.19 кДж/(кг×К), питома тиску кДж/(кг×К), питома теплота пароутворення води 2,26 МДж/кг. має вийти така відповідь : 184,8 Дж/К;1227,1Дж/К,1307,7 Дж/К ,6059,0 Дж/К​

Ответы на вопрос

Отвечает Гасанова Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

1)

Нагревание льда от T₁=250K до T₂=273 К. Изменение энтропии:

ΔS₁ = c₁·m₁·ΔT₁ / Tcp₁

Tcp₁ = (250 + 273)/2 =  261,5 К

ΔS₁ = 2100·1·(273-250)  / 261,5 = 184,7 Дж/кг

2)

Плавим лед:

ΔS₂ = m·λ / T₂ = 1·335 000 / 273= 1227,1 Дж/К

3)

Нагреваем воду от 273 до 373 К:

ΔS₃ = c₃·m·ΔT₃ / Tcp₃

Tcp₁ = (273 + 373)/2 =  323 К

ΔS = 4190·1·(373-273)  / 323 ≈ 1300 Дж/кг

4)

Испаряем воду:

ΔS₄ = m·r / T₄ = 1 · 2 260 000 / 373= 6059,0 Дж/К