Велосипедист, рухаючись по коловому велотреку, подолав півкола. Яке переміщення здійснив

велосипедист, якщо пройдений ним шлях дорівнює 157 м? Срочно!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Соболев Данил.

Відповідь:

L(кола)=157*2=314м

Переміщення буде рівне діаметру кола

L(кола)=π*D=314м

D=L/π

π=3,14

D(переміщення)=314/3,14=100м

Пояснення: