Два одинаковых величиною і знаком точкові заряди розміщені на відстані 3 м один від одного у

вакуумі відштовхуються з силою 0,4 Н. визначити кожний заряд

Ответы на вопрос

Отвечает Рахматуллина Гулина.
F=k \frac{ q^{2} }{ r^{2} }
q= \sqrt{ \frac{F* r^{2} }{k} } = \sqrt{ \frac{0.4* 3^{2} }{9* 10^{9} } }=2* 10^{-5}  Кл