СРОЧНО ОДНА ЗАДАЧА 50 БАЛЛОВ Теплова електростанція потужністю 2400 МВт споживає 1500 т вугілля

за годину. Який ККД станції? Питома теплота згоряння вугілля 2.7*10 в седьмой Дж\кг

Ответы на вопрос

Отвечает Виркунен Полина.

Ответ:кпд=A/Q=N*t/q*m=2400*10^6*3600/29*10^6*1500*10^3=0,199=19,9%

Объяснение: